czwartek, 17 grudnia 2015

Zakupy z Norinommo

Marka Norinommo to starannie przemyślane plannery, notesy, organizery, listy, pamiętniki, ułatwiające organizację czasu, planowanie i wyznaczanie celów, realizowanie zadań prywatnych i zawodowych oraz porządkowaniu myśli oraz nauce nowych rzeczy.
Norinommo to oryginalne wnętrze, wyjątkowa oprawa graficzna i dobrej jakości papier. Od początku do końca stworzone w Polsce.


facebook: NorinommoProdukty od Norinommo to szyk sam w sobie, ale co najważniejsze są praktyczne w naszym życiu codziennym- Test Pani Domu zdecydowanie mówi TAK !!!

  • miły i profesjonalny kontakt
  • bardzo sprawna realizacja zamówienia
  • szybka wysyłak
  • świetny produkt 


Norinommo dba o detale - produkty są ładnie pakowane, starannie obłożone papierem kolorowym, obwiązane wstążeczką i obklejone naklejkami z logo firmy :)Każdy z nas zna dobrze proces poprzedzający wyjście do sklepu z własnego doświadczenia. Wybieramy się na zakupy robimy listę zakupów na karteczce. Zapisujemy na niej jedną rzecz po drugiej, potem zastanawiamy się czy aby na pewno to już zapisałam/zapisałem, wiec sprawdzamy cała listę jeszcze raza. Gdy już jesteśmy pewni że wszystko zapisane idziemy do sklepu i biegamy z listą między regałami i  w sklepie musimy albo kilka razy wracać na ten sam dział, albo spędzamy na nim więcej czasu, przeglądając listę kilka razy, żeby upewnić się, że mamy już wszystko. Niewygodne i zabiera nam cenny czas. 

 Dzięki Norinommo zyskamy stracony czas :)  Zobaczcie praktyczną listę na zakupyNotes "Moja lista zakupów" zawiera specjalnie przygotowane rubryki, które odpowiadają typom produktów spożywczych , plus rubryka dotyczącą chemii i kosmetyków oraz pole Inne.
 
Format 9.9x 21 cm zawiera 50 list zakupowych. Notes posiada oryginalny hologram ( taki bonus przydatny przy rozdaniach o których będą informacje na fp), wesołe kolory, śnieżnobiały papier, dużo miejsca na odwrocie kartki na dodatkowe notatki.  

Dzięki nim w domu szybko wprowadzasz nazwy potrzebnych artykułów, a będąc w sklepie, skracasz czas zakupów do minimum

Ja uwielbiam ''Moją listę zakupów'' dzięki temu zakupy mnie nie męczą i zyskany czas z chęcią przeznaczam na chodzenie po sklepie i oglądanie innych produktów :) :)


Poza plannerem zakupów w ofercie Norinommo znajdziecie m.in. Dziennik. Wspomnienia i przemyślenia, Notes podróżniczki.

Zachęcam kochani do odwiedzenia i polubienia profilu Norinommo na fb.  Poza pomysłowymi i praktycznymi produktami znajdziecie także informacje o organizacji, osiąganiu celów jak i inspiracje i wsparcie w ich realizacji 

POLECAM


4 komentarze: