piątek, 7 października 2016

Dizolve - listki do prania

Dizolve Polska , to marka produkująca listki do prania, zarówno do ubrań białych, jak i kolorowych. Listki do prania są doskonałe dla alergików, ponieważ nie zawierają w swoim składzie parabenów, rozpuszczalników, czy wypełniaczy. 

 
 
 
 
 
Test Pani Domu POLECA !!!PRANIE każda kobieta robi je praktycznie raz w tygodniu jak nie więcej. Najczęściej używamy proszku lub kapsułek piorących. 
Tym razem wykorzystałam zupełnie coś innego...zapraszam na recenzję

 
Listki do prania Dizolve

Dizolve to przede wszystkim produkt ekonomiczny i ekologiczny– nie pozostaje na bębnie pralki oraz jest rozpuszczalny w 100% w wodzie, nie szkodząc środowisku i będąc bezpiecznym dla zbiorników septycznych. Używając listków Dizolve, nie ma konieczności używania innych środków czyszczących do pralki.
Dowiedziałam się o nich niedawno, gdy otrzymałam propozycję przetestowania produktu. Zgodziłam się z przyjemnością i ciekawością.
 
Pierwsze wrażenie - takie to małe i cienkie i że niby mają sobie poradzić ze stertą mojego prania hmm
Listki są niewielkie świetne do zabrania w podróż, nic się nie rozsypie, można stosować w pralkach oraz podczas prania ręcznego (1 listek o wadze 3 g skutecznością odpowiada 40 g skoncentrowanego proszku do prania).

Listki są niewielkie i delikatne, łatwo można je podzielić na mniejsze części. Świeżo, a jednocześnie delikatnie pachną. 

Są hipoalergiczne dzięki czemu doskonale sprawdzają się w przypadku wrażliwej skóry.

W opakowaniu znajduje się 12 listków. Na jedno pranie poleca się zużyć od pół do 2 listków, w zależności od stopnia zabrudzenia odzieży.
Wśród listków do prania mamy wybór dostępne są listki o przyjemnym świeżym zapachu, a także bezzapachowe. 


 
  
Sposób użycia:
1. Oderwij listek.
2. Najprościej umieść listek w bębnie pralki przed włożeniem prania, lub umieść listek podzielony na mniejsze kawałki w szufladzie na detergent
3. Włóż pranie do pralki.
4. Włącz cykl prania.

Użyj dwa listki w przypadku bardzo zabrudzonego prania lub dużej ilości prania.* * 1 listek w przypadku ładunku do 5 kg, powyżej 5 kg zaleca się użycie 2 listków. Małe pranie? Użyj połowę listka.

Wskazówka: By uzyskać najlepsze efekty, wykonuj pranie jak dotychczas, oddzielając tkaniny białe od kolorowych. W przypadku plam, z którymi nie poradzi sobie samodzielnie żaden detergent, użyj odplamiacza. Uwaga: Użycie odplamiacza spowoduje utratę właściwości hipoalergicznych. 
Jeden listek świetnie poradził sobie zabrudzeniami. Podczas prania nie widzimy intensywnej piany, którą zauważamy podczas prania z użyciem proszku czy też kapsułek.Ale mimo to pranie jest odpowiednio wyprane. Odzież jest miękka i delikatnie pachnąca efekt świetny i to bez użycia płynów do płukania. 

Jestem zachwycona ich skutecznością i wielkością :)
Dobrze rozpuszczają się w wodzie, nie osadzają się w pralce ani na odzieży.
Listki radzą sobie doskonale z drobnymi i tymi większymi zabrudzeniami na ubraniach. 

Podsumowując mimo swojego niepozornego wyglądu, produkt skutecznie dopiera wszelkie zabrudzenia, pozostawiając ubrania czyste i świeże. 
Małe, lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce czy małej reklamówce na zakupy, a w łazience zmieścimy go z łatwością w każdej półce. Dizolve to listek, cienki jak kartka papieru, który wygodnie, zależnie o ilości prania, podzielimy na mniejsze części. 

POLECAM !!!6 komentarzy:

 1. zastanawiam się nad ich kupnem, ciekawa rzecz ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny produkt. Innowacyjny. Obecnie używam kapsułek do prania. Chciałam wypróbować i kupiłam, a jak się skończą pomyślę nad listkami. Myślę, że i mnie nie zawiodą. ROMA S

  OdpowiedzUsuń
 3. Mialam tylko innej firmy jak dla mnie nawet ok Monika Flok

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę że fajna rzecz , napewno spróbuję 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę że fajna rzecz , napewno spróbuję 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Listki są bardzo fajnym rozwiązaniem ;) Miałyśmy już produkty kilku firm (głównie z Niemiec) i wszystkie działają nieźle.
  Przy okazji, gdyby ktoś miał ochotę przetestować za darmo podobne listki innej firmy to zapraszam tutaj

  OdpowiedzUsuń