piątek, 30 października 2015

Rewolucja z ZAZU w mojej torebce :)

ZAZU Akcesoria jest młodą, niezależną i ambitną marką, której celem jest sprostanie oczekiwaniom i niezaspokojonym do tej pory potrzebom współczesnych kobiet. Cel ten będzie osiągnięty poprzez oferowanie praktycznych w kobiecym życiu akcesoriów. W ofercie będzie można znaleźć kobiece akcesoria kosmetyczne, przydatne w podróżowaniu i przechowywaniu, które dotychczas pojawiały się na rynku okazjonalnie lub były niedostępne.
ZAZU Akcesoria wystartowało z wyjątkowym produktem jakim jest etui na wkładki higieniczne. 
facebookZAZU Akcesoria Test Pani Domu uwielbia ZAZU jesteśmy na TAK !!! 
 
  • miły kontakt
  • bardzo sprawna realizacja zamówienia
  • szybka wysyłka
  • rewelacyjny produkt


 

Materiał: 100% tkanina nylonowa powleczona PVC
Szerokość: 18 cm
Wysokość:  8,2 cm
Pojemność:  do 20 wkładek (w zależności od ich grubości)
Etui wyprodukowane jest w Polsce przy udziale polskich dostawców i producentów  w pięknych kolorach (róż, czerwień, fiolet, granat, czerń), które pomieści do 20 wkładek i zmieści się do zwykłej kopertówki :)
Etui to praktyczny produkt w kobiecym życiu.
ZAZU Akcesoria to moim zdaniem rewolucja w damskiej torebce. Wiele z Was korzysta z wkładek higienicznych i napewno wiecie jak to jest gdy trzeba wyjąć ją z torebki np w pracy i najlepiej żeby nikt nie widział. To co wtedy się dzieje? Standardowo rozsypują się lub wypadają i po naszej konspiracji  Albo gdy w kolejce w sklepie w naszej skarbnicy bez dna szukamy portfela... 
Od dziś koniec z tym !!! 
Ja jestem bardzo zadowolona, to koniec rozsypanych wkładek w mojej torebce, noszenia całego pudełka czy w woreczkach foliowych. Etui jest małe i eleganckie, bardzo dobrze i starannie wykonane, to niepowtarzalny gadżet, który zagości w mojej torebce na stałe :)

POLECAM :) :)

 A już nie bawem  w ZAZU Akcesoria pojawi się nowy, równie wyjątkowy produkt! Więc kochani zapraszamy do obserwowania i polubienia fp ZAZU Akcesoria :)

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny gadżet, grałam parę razy w konkursach o to ale nie udało się, pozdrawiam Monika Flok

    OdpowiedzUsuń