piątek, 16 października 2015

StyLova- niepowtarzalne elementy wyposażenia i oświetlenia...


źródło: Stylova
Pracownia Stylova zajmuje się tworzeniem niepowtarzalnych elementów wyposażenia wnętrz i świetlenia. Z połączenia oryginalnego stylu i artystycznego rzemiosła powstają cuda. Każdy produkt powstaje na bazie autorskiego projektu i ręcznie wykonany z surowych materiałów takich jak drewno metal czy sznur jutowy co czyni je niepowtarzalnymi.

facebook: Stylova  https://www.facebook.com/lampy.z.liny?fref=ts
www: http://www.stylova.com.pl/

Test Pani Domu w 100% mówi TAK i serdecznie POLECA  :)


-duży wybór ciekawych i niepowtarzalnych produktów,
-ręcznie wykonane,
-realizacja zamówienia bardzo sprawna,
-szybka wysyłka,
-kontakt z obsługą rewelacyjny
-paczuszka ładnie zapakowana i dostarczona ekspresowo

źródło: Stylova
 W pracowni Stylova znajdziecie m.in. cudowne lampy o dowolnej długości. Dodatkowo pracownia realizuje zamówienia według pomysłu klienta wystarczy mieć swój pomysł opis czy rysunek, który zostanie urzeczywistniony. Takie lampy oświetlają pomieszczenie i sprawiają że zyskuje ono niepowtarzalny klimat.

źródło: Stylova
W mojej przesyłce znalazłam ulotkę o pracowni Stylova i moją uwagę przykuła lampka ''Forever'', która jest produktem personalizowanym. Lampa pozwala zachować na zawsze najsłodsze rysunki, najważniejsze słowa lub zdjęcia, zatopione w żywiczym kloszu w kształcie żagla.
źródło: Stylova


źródło: Stylova
Pracownia Stylova to także unikatowe dodatki wykonane m.in z liny jutowej, która jest w odpowiedni sposób przygotowywana dla pracowni przez polskiego producenta. Takie dodatki dodają wnętrzu specyficzny, niepowtarzalny i unikatowy klimat. W pracowni znajdziecie m.in. napisy, kształty czy podkładki pod kubki.źródło: Stylova

źródło: Stylova


A pod szyldem StyLova Precious znajdziecie unikatową biżuterię z żywicy np zdjęcia lub grafiki zamknięte w żywiczym medalionie.
Mój napis HOME 

źródło: archiwum prywatne
Napisy wykonany jest z liny jutowej o grubości 8mm, długość napisu to około 30cm. Sama lina jutowa jest produktem naturalnym, wytworzona jest z juty (taka roślinka :) ). Jeżeli chodzi o sam napis to wykonany jest bardzo starannie i dokładnie, jest idealny, niebanalny i wyjątkowy. Dzięki swojej naturalności, jaką daje lina jutowa, pasuje wszędzie :)
 

4 komentarze:

  1. Super pomysł a w szczególności dla tych co nie lubię dużej ilości bibelotów lampka i ramka ze zdjęciem w jednym :) en

    OdpowiedzUsuń
  2. Lampka rewelacja, i podkładki pod kubek :-) a... Wszystko super pozdrawiam Monika Flok

    OdpowiedzUsuń