poniedziałek, 18 stycznia 2016

Nakładka na żelazko od firmy Gomek


Firma Gomek jest firmą rodzinną, która powstała 1990 roku. Zajmujemy się produkcją artykułów gospodarstwa domowego ułatwiające prasowanie. Od początku swojej działalności współpracuje z największymi firmami odzieżowymi, które służą swoim długoletnim doświadczeniem, dlatego firma dostarcza na rynek wyroby przemyślane i dopracowane w szczegółach.

facebook: Test Pani Domu  POLECANie wiem jak u Was ale prasowanie wcale nie jest moim ulubionym zajęciem ale czasem niestety trzeba to zrobić :) Więc gdy tylko znajdę coś co może mi tą czynność ułatwić to jestem zadowolona. 

Zobaczcie jakie cudo oferuje nam firma Gomek 


Nakładka na żelazko

Nakładka wykonana jest z nieprzywieralnego materiału P.T.F.E., które jest odporne na temperatury do 250 C.
Założenie jej było bardzo proste, nakładkę przyłożyłam do płyty żelazka a sprężynkę naciągnęłam i zahaczyłam o wychodzący z żelazka przewód.
Nakładka jest uniwersalna i nadaje się do wszystkich typów żelazekSprawia, że prasowanie materiałów syntetycznych czy jedwabiu staje się łatwiejsze i pozbawione ryzyka ich zniszczenia. Ułatwia szybkie prasowanie bez wybłyszczeń, eliminuje stosowanie mokrych ścierek. Powoduje lepsze rozprowadzanie pary po materiale. Dzięki niej możesz prasować delikatne tkaniny przy wyższych temperaturach żelazka, które gwarantują bardzo dobrą jakość pary.Wyprasowałam masę ubrań i jestem zaskoczona bo dzięki nakładce mogę prasować na prawej stronie bez żadnego świecenia się materiału.
Prasowanie nie jest w żaden sposób uciążliwe i nakładka trzyma się mocno, ani razu nie spadła z żelazka. Można na prawdę prasować na wysokich temperaturach.

Jestem zadowolona, myślę, że posłuży mi długi czas.
 
Warto zaopatrzyć się w specjalną nakładkę na żelazko firmy Gomek.
Z nią nic nie jest straszne. Po prostu zakłada się na stopkę żelazka i prasujemy 

 
Dodatkowo mam także siatkę do prasowania  
 
Siatka do prasowania 40x60 zabezpiecza delikatne tkaniny przed przypaleniem podczas prasowania. Dzięki swojej przezroczystości sprawia, że prasowane przedmioty pozostają widoczne. Umożliwia bezpieczne i łatwe prasowanie delikatnych tkanin, takich jak nylon, jedwab, itp. Odporna na temperatury do 200 C. Wykonana jest ze 100% poliestru. 
 
 

7 komentarzy:

  1. wspaniały pomysł jestem szczęśliwą posiadaczką czegoś podobnego ,wreszcie nie przypalam ubrań Jolanta Wójcicka

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwszy raz słyszę :D i jestem tym coraz bardziej zainteresowana :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Czego to człowiek nie wymyśli:-) bardzo przydatna rzecz, Monika F

    OdpowiedzUsuń