sobota, 23 kwietnia 2016

Stella Pack S.A. - PAPIER DO PIECZENIA

Marka Stella to linia artykułów gospodarstwa domowego najwyższej jakości.
Stella Pack S.A. to jeden z największych producentów worków na śmieci oraz niechemicznych środków czystości w Europie.
W skład grupy Stella Pack wchodzą również Stella Pack Ukraina obsługująca rynki Europy Wschodniej oraz Stella Pack Rumunia koordynująca sprzedaż naszych produktów w Rumuni, krajach ościennych oraz na Bałkanach. Misją firmy jest osiągniecie pozycji największego producenta worków na śmieci w Europie Środkowo Wschodniej. Dumę firmy stanowią 4 nowoczesne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz jeden na Ukrainie. Unikalna technologia umożliwia przetwarzania odpadów foliowych w granulat służący ponownie do produkcji wyrobów foliowych, dzięki czemu produkcja jest proekologiczna i w znacznym stopniu ogranicza zanieczyszczanie środowiska naturalnego.
Historia firmy to 20 lat doświadczeń związanych z produkcją i dystrybucją najwyższej jakości produktów oraz budowania pozycji własnych marek na rynku. Produkty firmy – zarówno pod markami własnymi, jaki prywatnymi – można znaleźć w lokalnych, jak i największych sieciach handlowych w Polsce i Europie. Wysoką jakość produktów potwierdzają certyfikaty w tym : ISO 9001:2008, EcoLabel oraz certyfikacja SGS, a także liczne nagrody rynku FMCG dla produktów marki premium Stella.
Test Pani Domu POLECA !!!
 
 
Zapraszam na recenzję PAPIERU DO PIECZENIA  
__________
 
__________
 
Papier do pieczenia jest w kolorze brązowym oraz jest obustronnie powlekany, rewelacyjnie zapobiega przywieraniu wypieków do blachy i kruszeniu się podczas wyjmowania. 
 
 
 
Idealnie zastępuje nacieranie blachy masłem czy posypywanie bułką tartą. Korzystając z takiego papieru nie musimy natłuszczać blach i foremek co jest dużym udogodnieniem. 
 

 
Papier jest odporny na wysokie temperatury, wytrzymały do 200o C, można go używać wielokrotnie. Taki papier fajnie sprawdza się przy wypieku ciast jak i innych potraw np. pizzy, pasztetów, tostów czy frytek. 
 
 
Papier marki Stella Pack S.A. jest zapakowany w pudełeczko na którym znajduje się bogaty opis produktu. Pudełeczko jest z dość sztywnego kartonu dzięki czemu nie rozłazi nam się ko kilku próbach wyjęcia papieru. Papier wyjmuje się bardzo łatwo.
 
 
 
Produkty STELLA najwyższej jakości i ułatwiają wszelkie prace domowe. 

POLECAM !!!
 

9 komentarzy:

 1. super papier używamy i polecamy :)
  fb Beat.M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Musze spróbować stosuje inna firme

  OdpowiedzUsuń
 3. Musze spróbować stosuje inna firme

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubie masłem i mąką super papier a ciasto smakowicie wygląda

  OdpowiedzUsuń
 5. A są inne długosci bo ja mam chyba dłusze blaszki Anna Boch

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobra jakosc,zdecydowanie ulatwia

  OdpowiedzUsuń
 7. Papier świetny, sama używam i polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. no i zgłodniałam :) a papier - ojj tak czasem się przydaje i to bardzo

  OdpowiedzUsuń