czwartek, 12 listopada 2015

Kwiatuszki na głowie od Art-Natalieee

źródło: Art-Natalieee
Art-Natalieee to rękodzieło tworzone z pasja. Staranne wykonanie. Piękne materiały i indywidualnie projekty.Test Pani Domu jest zdecydowanie na TAK i wszystkim POLECAMY


  • Bardzo miły kontakt
  • Sprawna realizacja zamówienia
  • Szybka wysyłka
  • Towar bardzo dobry (wykonanie i jakość materiałów) 
 Z pasji do szycia u Art-Natalieee powstaje dużo pięknych rzeczy :) począwszy od czapek, kominów, kocyków poprzez ciuszki, wkłady do wózków, poduszeczki ... i wiele innych a wszystko wykonane doskonale z bardzo pięknych materiałów.
  


 
A u nas czapeczka od Art-Natalieee :)

Czapeczka to połączenie milutkiego w dotyku Minky w pięknym kolorze zielonego jabłuszka/limonki z bawełną z pięknymi kwiatuszkami. Czapeczka wykonana jest bardzo dokładnie i starannie i idealnie dopasowane do główki dziecka. Mimo wyrazistego koloru "nie razi" a jest widoczna i pasuje do różnych zestawów ubrań (mam na myśli kolory). Wielkim plusem jest fakt że w cenie jednej czapki tak naprawdę mam aż 4 :) tak cztery, bo zależy to od tego jak ją założymy: kwiatuszki na wierzchu lub pod spodem, także możemy ją podwinąć co daje nam czapeczkę zielona z kwiecistym paseczkiem lub kwiecistą z zielonym paskiem.

Jestem mega zadowolona :) W chłodne dni polarek ogrzewa głowę dziecka natomiast w cieplejsze bawełna sprawia że dziecko się nie przegrzewa.

Zachęcam do odwiedzenia i polubienia Art-Natalieee bo naprawdę warto :) :)7 komentarzy: