poniedziałek, 16 listopada 2015

Wieszaki od KIZO Desing

źródło: KIZO Desing
KIZO Desing to nowoczesne artykuły dekoracyjne z metalu: wieszaki, półki, regały, paleniska, stojaki na drewno i wiele innych w najlepszych cenach.


Test Pani Domu jest w 100% na TAK !!! • bardzo duży wybór ciekawych produktów
 • realizacja zamówienia jest bardzo sprawna
 • kontakt z obsługą rewelacyjny, bardzo miłe podejście do klienta
 • paczuszka zapakowana ładnie, prosto, dokładnie i ekspresowo dostarczona,
źródło: KIZO Desing

 
info o firmie KIZO
 
Firma KIZO Sp. z o.o. działa od 1995 roku. Zapoczątkowany został wówczas dział KIZO Izolatory realizujący zaawansowane zlecenia na wyłączność Klienta. Izolatory z naszego zakładu pracują w energetyce zawodowej, przemyśle, hutach i kopalniach, również poza granicami kraju.
W roku 2005 powstał dział świadczący usługi cięcia i obróbki materiałów na nowoczesnych, sterowanych numerycznie obrabiarkach CNC.
W zeszłym 2014 roku, powstał kolejny dział KIZO Design skupiający się do projektowaniu i sprzedaży artykułów dekoracyjnych do wnętrz i ogrodów.

źródło: KIZO Desing


Ja zostałam szczęśliwą posiadaczką wieszaków :)
 
Wieszak XL od KIZO Design 

Elegancji wieszak wpasowuje się w styl wnętrza i idealnie je dopełnia. Wieszak jest duży i posiada 13 haków więc spokojnie pomieści duża ilość wierzchniej odzieży. Haki umieszczone są w dolnej części wieszaka co sprawia że ubrania nie zasłaniają napisu. Są one dobrze wyprofilowane więc nic nie spada nawet gdy wieszam podwójnie . Dzięki temu jaki wieszak ma kształt (napis) jest zauważalny szczególnie dla osób odwiedzających mój dom :)
Łatwość montowania jest dużym plusem. W zestawie są porządne długie uniwersalne kołki rozporowe (śruba + koszulka). Kołki są pomalowane pod kolor wieszaka przez co są niewidoczne i efekt wizualny jest super. Wieszak pomalowany jest dobra i trwałą farbą, która nie pęka i nie odpryskuje oraz jest odporna na zarysowania. Wieszak jest wytrzymały, pojemny, jest rewelacyjny ja jestem zadowolona i serdecznie wszystkim polecam
Cudowny wieszak na klucze od KIZO Design 

Wieszak ma oryginalny kształt, napis sprawia że wiadomo jakie jest jego zastosowanie :) Jego wielkość jest idealna (szerokość 24cm, wysokość 10cm, ilość haków-6), wieszak nie zajmuje dużo miejsca ale za to jest zauważalny. U mnie robi furorę  Dużym plusem jest jego łatwość montowania. W zestawie są porządne, długie i uniwersalne kołki rozporowe (śruba + koszulka). Dodatkowy plus daje za kołki ponieważ są one pomalowane na taki sam kolor jak wieszak przez co nie są widoczne i efekt wizualny jest super. Wieszak pomalowany jest dobra farbą, trwałą, która nie pęka nie odpryskuje i jest odporna na zarysowania (sprawdzone- podczas montażu narzędzie się ze ślizgnęło ale śladu nie pozostawiło :) ). Wieszak jest wytrzymały, na zdjęciu widać że nie tylko klucze lubią na nim wisieć (oczywiście to nie znaczy że należy przesadzać z obciążeniem ).

Ja jestem bardzo zadowolona i serdecznie wszystkim polecam :)Ps. Rejestrując się w e-sklepie KIZO Desing zdobywanie rabacik
:)
 

7 komentarzy:

 1. bardzo mi się podobają są bardzo orginalne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jeeej, ale cuda <3 'w domu najlepiej' ekstra <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Są świetne. Nie dosyć że wyglądają super to i praktycznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysłowe, wyglądają super Monika F

  OdpowiedzUsuń
 5. rewelacja
  malaMi

  OdpowiedzUsuń