czwartek, 17 marca 2016

Silikonowa osłonka na butelkę od SilikonoveColorove

SilikonoveColorove to marka stworzona specjalnie z myślą o mamach i ich najukochańszych pociechach. Produkty marki SilikonoveColorove powstają z sercem oraz w oparciu o szeroką wiedzę zespołu, ale również o najnowsze technologie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. SilikonoveColorove jest kolejnym projektem firmy GHN, która na polskim rynku istnieje od 2006 roku i do której portfolio należą takie uznane marki jak SklepikSeniora.pl (sklep z produktami dla seniorów) oraz healthyU (producent i dystrybutor wyrobów medycznych). Takie doświadczenie w dziedzinie produkcji i sprzedaży wyrobów prozdrowotnych zaowocowało stworzeniem gamy najwyższej jakości produktów z linii SilikonoveColorove skierowanych dla dzieci.
 
 
Koronnym produktem marki jest wykonana w 100% z silikonu osłonka na szklaną butelkę. 
 
Zapraszam na recenzję :) 
__________
 

_________
 
Dzięki uprzejmości SilikonoveColorove mam przyjemność testować  bardzo fajną silikonową osłonkę na szklaną butelkę. 
 
Te innowacyjne osłonki o których muszę przyznać wcześniej nie słyszałam są bardzo wygodne i bardzo odporne na zniszczenia, odkształcenia i rozerwania, a co bardzo ważne jest neutralna dla zdrowia, czyli nie ma żadnych szkodliwych składników.
 


 
Osłonka wykonana jest w 100% z najwyższej jakości silikonu spożywczego, który posiada wszelkie certyfikaty, spełnia niezwykle restrykcyjne standardy jakościowe, potwierdzone przez taką instytucję badawczą jak SGS (certyfikat zgodny z normą EN 71-3), dodatkowo wyrób
SilikonoveColorove został również zatwierdzony przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków - FDA.  

Tak więc można ją stosować bez obaw.
 


Nasza osłonka jest koloru ECO GREEN i doskonale pasuje na naszą szklaną butelkę firmy Canpol. Zakupu szklanej butelki dokonałam zaraz po otrzymaniu osłonki. Troszkę się bałam pierwszego wrażenia mojego syna, ale bardzo polubił nową butelkę i osłonkę. Osłonka bardzo spodobała mu się jako gryzak :) Tak tak jako  gryzak- dałam mu ją aby sprawdzić jego reakcję, na kontakt  z silikonową osłonką, on ją zaakceptował i zaczął gryźć :)
 

 
Osłonkę bardzo łatwo utrzymać w czystości, ponieważ wszelkie zabrudzenia schodzą z niej po zwykłym myciu - nic skomplikowanego. Można również wrzucić ją do zmywarki,
Myje ją płynem i gąbeczką, razem z innymi produktami dziecka. Nie traci koloru, również kształt i stryktura pozostają bez zmian. 
Jest odporna na skrajnie niskie (- 40) jak i wysokie temperatury sięgające nawet, 230 stopni Celsjusza więc spokojnie możemy ją używać w podgrzewaczach do butelek, nie przyciąga brudu i kurzu jest bezzapachowa i całkowicie neutralna dla zdrowia, nie wydziela substancji szkodliwych i toksycznych.
 

 
Pamiętajcie że osłonka nie chroni butelki szklanej przed stłuczeniem w 100%., posiada otwór, który ułatwia sprawdzenie ilości płynu, więc ten obszar butelki jest odsłonięty i nie zabezpieczony. Ale osłonka znacząco podnosi komfort korzystania z butelki i zabezpiecza ją. 
 

 
Osłonka jest całkowicie neutralna dla zdrowia, nie posiada żadnych substancji toksycznych lub szkodliwych, takich jak ftalany, czy BPA (Co to jest BPA? dowiecie się tu --> http://silikonovecolorove.pl/blog/blog/co-to-jest-bpa).
 
Osłonki pasują na większość szklanych butelek
dla dzieci o pojemności od 240 ml do 260 ml, wysokości od 11.0 cm do 13.0 cm (mierzonej od dna butelki do podstawy gwintu) oraz szerokości od 6.3 mm do 6.8 mm (mierzonej przy podstawie).
 
Można ją założyć m.in. na butelki znanych marek :
- Avent
- Baby Ono
- Nuk
- Canpol
- Lovi

Silikonowe osłonki występują w kolorach :
- blue lagoon
- sky blue
- ultra violet
- milky way
- eco green
- lady pink
 
Osłonkę testowałam, a właściwie po za jej myciem i zakładaniem to obserwowałam testy jakie przeprowadził na niej mój szkrab długo i intensywnie :) 
Mogę Wam powiedzieć - POLECAM
Dlaczego? W 100% zgodna ze zdjęciem i opisem, doskonale amortyzuje upadek butelki - spadła nam nie raz! Nadal jest cała, i butelka i osłonka. Na prawdę nie wyślizguje się z rąk podczas karmienia, dziecko doskonale ją chwyta i dzięki temu zwiększa się jego wygoda podczas spożywania posiłków.
 

 
 

2 komentarze:

  1. fajnie jest zrobiona i z pomysłem ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawy produkt wart uwagi i polecenia przyszłym mamusią :)
    fb Beata.M.

    OdpowiedzUsuń